Mikrostal » O nas

O nas

Jesteśmy nowi na rynku ale z branżą związani od pokoleń. Nie obawiamy się czerpać z doświadczenia i proponować własnych rozwiązań. Naszym celem jest połączenie nowoczesnych technik z wiedzą zdobywaną przez lata. Zależy nam na przejrzystych, pełnych zaufania relacjach z klientami. Dlatego proponujemy innowacyjne podejście do polecanych nam zadań. 

Naszą specjalizacją jest produkcja oraz usługi związane z obróbką metalu. Wykonujemy obróbkę stali konstrukcyjnej, szlachetnej oraz żeliwa szarego i sferoidalnego. Jesteśmy doskonale przygotowani do wypełniania wszelkich zleceń w sposób kompleksowy, z uwzględnieniem czasu i wygody klienta. Naszą ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw ze wszystkich branż oczekujących wysokiej jakości elementów wykonanych z metalu.

Dysponujemy światowej klasy sprzętem, zgranym personelem, wdrażamy nowoczesne techniki produkcji i transportu. Cechuje nas innowacyjność, otwartość na innowacje i elastyczność. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę zamówienia, co skraca czas oczekiwania na jego realizację. 

Cieszymy się relacjami, które ułatwiają nam pracę i pozwalają pozyskać najwyższej jakości surowce od sprawdzonych dostawców. Cenimy sobie kontakty biznesowe, w których obie strony szanują swoje prawa i obowiązki.

Dbamy o nasz zespół, który czuje się częścią firmy i codziennie tego dowodzi. Nasze maszyny pracują pełną parą, są także regularnie sprawdzane i konserwowane, by były bezpieczne i bezproblemowo spełniały swoje funkcje.

Warto nam zaufać. Czerpiemy z dobrych źródeł i patrzymy dumnie w przyszłość. Stawiamy na jakość, fachowość i zadowolenie Klienta.

Chcemy osiągać dobre wyniki, proponować odpowiednią jakość i cenę naszych produktów Klientowi.  Jesteśmy przekonani, że spełnimy te wymagania.

Mikrostal to młodość, doświadczenie, nowoczesność, to fachowo wykonana usługa. Sprawdź nas.