Mikrostal » Jakość

Jakość

Postaw na certyfikowaną jakość, która gwarantuje precyzję i solidność

Cały proces produkcji poddawany jest rygorystycznym standardom jakości, wyznaczonym przez normy ISO 9001 : 2015. Wykorzystujemy tylko  sprawdzone procedury i narzędzia zarządzania jakością, które wpływają pozytywnie na proces produkcji i finalny produkt. Ciągle doskonalimy się w zakresie technologii, produkcji, kształcenia personelu czy marketingu. Nasze wyroby są poddawane kontroli specjalistów i produkowane w zgodzie z normami jakości. Przykładamy dużą wagę, by  nawet najmniejsza partia naszych wyrobów została zaakceptowana przez Klienta. Dzięki temu możemy z sukcesem wdrażać normy ISO 9001 : 2015 w codziennej produkcji, podnosząc zadowolenie Klientów i doskonalić skomplikowany proces obróbki precyzyjnej.  

Nieustannie inwestujemy w rozbudowę aparatury kontrolno-pomiarowej i oprogramowania, wspomagających kontrolę i badania. Kontrola jakości odbywa się za pomocą celów i mierników jakości, weryfikowanych przez wykwalifikowanych pracowników. 

Kształtujemy świadomość zarządzania jakością wśród pracowników, organizujemy szkolenia w tym zakresie i prowadzimy system motywacyjny dla personelu. Dzięki temu cały zespół jest zaangażowany w proces zarządzania jakością i ma świadomość wspólnej odpowiedzialności za jakość naszych wyrobów. 

Polityka jakości prowadzona w oparciu o najwyższe standardy jest fundamentem ekspansji naszej firmy na rynku polskim i zagranicznym. Inwestujemy wciąż w nowe technologie i rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości procesów produkcyjnych. Identyfikujemy dynamicznie zmieniające się potrzeby Klientów, by stawiać na kompleksową obsługę z zakresu obróbki precyzyjnej. Stawiamy na dedykowane rozwiązania, zgodne z normami najwyższej jakości. 

Priorytetem naszej firmy jest dbanie o najwyższą jakość produkcji oraz poziom zadowolenia Klienta, co przekłada się na nawiązanie długofalowych relacji biznesowych. W zakładce referencje możecie zapoznać się opiniami, potwierdzającymi renomę naszej firmy. Stale pracujemy nad powiększaniem portfela zadowolonych Klientów, którzy doceniają przestrzeganie najwyższych standardów jakości. 

Postaw na innowacyjność i doświadczenie Mikrostalu, gdzie produkcja na dużą skalę miesza się z zamiłowaniem do precyzji i solidności. Poznaj model współpracy z naszymi profesjonalistami. Zapytaj o darmową wycenę. (button CTA).